Tanie wysyłanie jest możliwe!

Ile razy zastanawiałeś się ile kosztuje przesyłka kurierem i która firma kurierska oferuja najniższą cenę? A ile razy okazywało się, że cena, która została naliczona była wyższa od tej podanej wcześniej, bo podano cenę netto i/lub nie doliczono opłaty paliwowej. My podajemy realne ceny z dopłatą paliwową i z podatkiem vat - policz z nami a unikniesz niespodzianek.

Próbowałeś sam wyliczyć ile kosztuje paczka kurierska?

Oczywiście nie jest to trudne - wystarczy wejść na stronę www danej firmy, wyszukać cennik, wyszukać informacje o aktualnej stawce dopłaty paliwowej w tej firmie, dodać, doliczyć vat i już. Kilka minut i po sprawie.

Jeżeli chciałbyś sprawdzić, która z firm jest najtańsza, to musisz to samo powtórzyć dla kilku innych firm...

Z Kurierem.pl to samo zajmie Ci klika sekund. Wybierz kategorię paczkilub wpisz wagę paczki w naszym kalkulatorze i po chwili otrzymasz zestawienie wyników, posortowane od najtańszej oferty. Dodatkowo możesz wybrać i policzyć ceny dla doręczeń terminowych (do określonej godziny). Umożliwiamy również dokładniejsze poznanie firmy kurierskiej przez prezentację jej danych, skróconych cenników oraz odnośniki do firmowych stron www, pełnych cenników oraz regulaminów.

Za pośrednictwem naszej porównywarki cen usług kurierskich, możesz bezpośrednio z naszej strony zostać przekierowany do formularzy zamówienia kuriera.


Sprawdź nas, korzystaj i polecaj znajomym!

Serdecznie pozdrawiamy
otoKurier.pl